Hímesi Hímezde-Nyíregyháza
Cím: 4400 Nyíregyháza, Kalevala sétány 64.Email: info@habline.hu
Web: http://www.habline-himzes.huTelefon: 06/20-447-8707

Bevezető

Hímzés, Póló, Munkaruha, Ajándéktárgy, Reklámtárgy készítés, Ballagó tarisznya, szalag

Nem raktárra termelünk. Minden elkészített gépi hímzés munka egyedi, a megrendelő elképzeléseinek, igényeinek megfelelően készül. A hímzés a későbbiekben bármilyen mennyiségben, az eredeti megrendeléssel megegyező minőségben megismételhető - a partnerünknek, sem kell készleteznie. Megrendelései, igényeinek igazítva rugalmasan tervezhetőekké válnak. Készárura (póló, munkaruha, dzseki, baseball sapka, stb.) is hímezünk. A kapcsolatfelvételtől számítva a termék 3-5 munkanap alatt elkészül. A "hímzésminta" 3D-s alakban már a tervezési szakaszban látható, e-levél mellékleteként - otthon - is kinyomtatható, így az elfogadáshoz, az esetleges módosításokhoz nem szükséges a gyakori személyes találkozás.