Együtt Veled Alapítvány-Nyíregyháza
Web: http://www.veledegyutt.huTelefon: 06/20-231-75-12

Az Együtt Veled Alapítvány 2003 októberében jött létre. br>
Az alapítvány célja
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye hátrányos helyzetű fiataljainak segítése, egészségmegőrzése, betegségmegelőzése, egészségügyi, rehabilitációs, szociális tevékenység, családsegítés, időskorúak gondozása, hátrányos helyzetű csoportok társadalmi esélyegyenlőségének elősegítése, rehabilitációs foglalkoztatás, munkaerőpiacon hátrányos helyzetű rétegek foglalkoztatásának elősegítése és a kapcsolódó szolgáltatások.

Az alapítvány tevékenysége
A hátrányos helyzetű fiatalok számára napközi otthonos ellátást szervez
Segíti a képességeik szinten tartását, fejlesztését és foglalkoztatásukat megszervezi
Az önálló életvitelüket elősegíti.
Gondoskodik a hátrányos helyzetűeket érintő sport, kulturális és szabadidős programok megszervezéséről és lebonyolításáról, a programok kiadványokban történő publikálásáról
Táborokat és kirándulásokat szervez és bonyolít le
Érdekeiket képviseli Célcsoport, szülőcsoportok képzését segíti elő
Törekvéseink
Adományok gyűjtésével, pályázatok írásával, kapcsolataink bővítésével arra törekszünk, hogy minél emberibb életfeltételeket teremtsünk speciális igényű embertársaink számára.
Támogatjuk az életkörülmények javítását, célzó beruházásokat, tárgyi eszközök beszerzését, felújításokat.
Fogyatékkal élő személyek életminőségének javítása, személyiségfejlődésük, normalizációjuk, társadalmi integrációjuk elősegítése.

-Alapítók: Csizinszky László, Kiss Tibor
-Elnök: Eisert Lászlóné (Megyery Emőke)
-Titkár: Dankó Andrásné
-Kuratóriumi tag: Márton Jánosné