Hotel Korona - John Bull Pub
Cím: 4400 Nyíregyháza, Dózsa György út 1.Web: http://www.korona.cs.hu
Telefon: (42) 409 300Fax: (42) 409 339
Gps: 47.96117401 , 21.71969986

Rang és hagyomány - ez jellemzi Nyíregyháza egyik leghíresebb épületét, a több mint 100 éves Korona Hotelt. A város központjában található szálloda közkedvelt helye lett az ország keleti részét megismerni vágyó utazóknak, illetve az egyre nagyobb számban jelenlévő hazai és külföldi üzletembereknek. E patinás szállodában 35 légkondícionált, igényesen berendezett szoba - apartman található. Hotelünkben elektronikus kaszinó, sportbolt, gyógyszertár, szauna és szolárium működik. A hotel műemlék jellegű Kodály terme és a hozzá kapcsolódó rendezvényterem konferenciák, előadóestek, bálok, esküvők, kiállítások és egyéb rendezvények lebonyolítására kiválóan alkalmas.

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0